Kęstučio g. 67, 44302 Kaunas, Lietuva
I-V 10-18
+370 68570123 +370 65166522

Apie mus

Beautyfur Fashions - tai šeimos verslas, kuris gyvuoja nuo 2000 metų. Esame vieni lyderiaujančių Baltijos šalyse įmonių, kuri specializuojasi natūralaus kailio, vilnos bei kašmyro gaminų siuvimo ir prekybos srityje. Pas mus rasite platų žaliavos pavyzdžių asortimentą, kvalifikuotus meistrus ir originalius dizainus.

Beautyfur Fashions įkūrėja

- Daiva Morkūnienė

„Stilius ir šiluma – asmeniškai jums“, – su šiuo šūkiu jau bene dvidešimt metų kuria
dizainerė Daiva Morkūnienė, prekės ženklo „Beautyfur Fashions“ įkūrėja. Ši Kaune įsikūrusi įmonė yra žinoma dėl aukštos kokybės kailinių gaminių siuvimo. Pasak D.Morkūnienės, jos suburtos komandos darbo tikslas – ilgametė patirtis, aukšta kokybė, dėmesys klientui ir visuomet patraukli kaina.

Produktai

Nepriklausomai nuo skonio, „Beautyfur Fashions“ paltų, kailinių ir kitų kailio aksesuarų asortimente tikrai rasite ką pasirinkti. Išskirtinio dizaino gaminiams suteikiamas garantinis aptarnavimas. Pageidaujant drabužiai siuvami ir pagal individualius užsakymus. Šio prekės ženklo parduotuvė įsikūrusi Kaune, Kęstučio 67.

Žaliava

Vadovaudamasi aukščiausios kokybės principu, Beautyfur Fashions kuria išskirtinius gaminius, pagamintus rankomis mūsų dirbtuvėse Lietuvoje. Mes ne tik dirbame su geriausiomis medžiagomis, bet ir mūsų požiūris priklauso nuo kokybės bei dėmesio klientui! Be rankinio ir vietinės gamybos pasirinkimo, mes norime dirbti tik su aukščiausios kokybės natūraliais pluoštais, gaunamais iš atsakingų tiekėjų. Kailio, vilnos bei kašmyro žaliava yra aukščiausios kokybės. Kiekvienam gaminiui atidžiai atrenkama ir apgalvojama vienarūšė žaliava bei kuriamo gaminio detalė iki smulkmenų.

Paslaugos

Mūsų darbo tikslas aukšta kokybė, dėmesys klientui ir patraukli kaina! Nuolat kuriame rinkoje išskirtinius gaminių dizainus. Priimame individualius užsakymus. Maloniai laukiame Jūsų užklausų:

info@beautyfur.com

+37068570123

Suteikiame nemokamą konsultaciją, kurios metu aptarsime esmines detales individualiam siuvimui. Primatavimui būtina išankstinė registracija.

Vertybės

KOKYBĖ

Pasirinkome aukštos kokybės žaliavas, kurios yra kruopščiai atrinktos, tiekiamos patikimų partnerių.

 

SKAIDRUMAS

Mes dirbame labai trumpoje gamybos grandinėje, kuri leidžia kontroliuoti visus aspektus nuo pradžios iki pabaigos. Visa mūsų žaliava yra importuojama iš Europos, o gamyba vykdoma mūsų dirbtuvėse, Lietuvoje.

 

LĖTA MADA

Teikiame didelę reikšmę mūsų drabužių gamybai su mažomis energijos sąnaudomis. Mūsų darbas vyksta rankiniu būdu ir iš esmės atliekamas pagal užklausas, siekiant apriboti atsargas ir laikytis beatliekių principo. Kiekvienas gaminys yra ilgus metus puoselėto profesionalumo ir švelnaus rankų prisilietimo derinys. Visuomet kuriame unikalius
modelius pagal individualų užsakymą.

Mūsų klientai

Beautyfur Fashions siekiant profesionalumo nuolat dalyvauja tarptautinėse parodose. Taip pat, esame pastebimi tarptautiniu mąstu ir išsiskiriame rinkoje dėl siūlomos aukščiausios kokybės bei išskirtinių dizainų. Tad puoselėjame ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais iš JAV, Vokietijos, Italijos, Austrijos, Šveicarijos bei Skandinavijos šalių.

Kontaktai

ADRESAS

Kęstučio g. 67

44302 Kaunas

Lietuva

 

TEL. NUMERIS

+37068570123

 

EL. PAŠTAS
info@beautyfur.com

 

SOCIALINIAI TINKLAI